Workshop se Samodivou 8.3. 2015

13
Pozor, ještě jedna šance na vytvoření nomádského náhrdelníku 8.3. v Café Jedna!!!!
Samodiva a její barevná kolekce Nomade je jako stvořená k tomu, aby zahnala všechny deprese a chmury. Já se do barevných bambulek naprosto zamilovala a vyzvala Samodivu ke společnému workshopu.  Pod vedením našeho tandemu si můžete vlastnoručně vytvořit náhrdelník z kolekce Nomade v Praze v Café Jedna a v Brně v Indrustře.
Pokud Samodivu ještě neznáte, tak to rychle napravte a navštivte její stránky nebo si prohlédněte tento pohádkový editorial v online magazínu Soffa.

Samodiva NomadeŠperky Nomade by Samodiva, zdroj: www.soffamag.com

Pro koho je workshop určen?

Je určen ženám, které se nebojí vyčnívat z davu a nosit výrazné šperky. Ale pozor, tentokrát nemusí chodit jen ženy, vítáme i muže. Jak jsme zjistily (a víme z vlastní zkušenosti), nic nepotěší partnerku víc než vlastnoručně vyrobený dárek. A můžou samozřejmě přijít i malé princezny (do 10 let s doprovodem rodiče).

Samodiva Nomadezdroj: www.samodiva.cz

7zdroj: Samodiva facebook

Co si vyrobíte?

Na workshopu si vyrobíte náhrdelník s bambulí, který rozzáří jakýkoliv nudný zimní outfit. Naučíte se, jak vyrobit co nejhezčí bambuli (to se vám pak ještě mnohokrát bude hodit) a mírně nahlédnete pod pokličku šperkařkého řemesla. To vše pod vedením Samodivy, která vám poradí s barevnou koncepcí tak, aby to mělo ten správný šmrnc. Love Revamp bude asistovat a pomáhat po technické stránce.

proces tvorby nomádského náhrdelníkuProces tvorby.

samodivax3Hotové náhrdelníky z pražských a brněnských účastnic workshopu.

Jestli chcete vidět všechny fotky z proběhlých workshopů, tady je  Brno a tady Praha.

Info k workshopu:

Datum: 8.3. 2015

10:30-14:00- momentální obsazenost: 6/8

Místo konání: Café Jedna, Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, na prostory se můžete podívat zde.

Cena: 590Kč/os

Co je v ceně: veškerý potřebný materiál+ Samodiva+ Love Revamp a naše plná pozornost

Co si přinést: pokud máte doma malé kleště (kombinačky), tak si je přineste, my nějaké máme ale ne osmery….

Přihlášky posílejte do 28.2. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 8, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

 

 

More Reading: