Kurz pro pokročilé- popis

katka hupáková hory
Máte za sebou začátečnický kurz a chtěly byste víc? Upgradovat základní stehy? Přidat trochu těch flitrů a blyštivostí? Nebo se naučit výšivku trochu ošidit doladit aplikací? Přijďte na pokročilý kurz a je to!

* obrázek na titulní fotce je z pokročilého kurzu (jaro 2016), autorka Katka Hupáková

Na pokročilém kurzu budete stavět na základech, co máte ze začátečníků, naučíte se variace stehů, co už umíte+ další stehy. Také vám konečně dovolím používat efektivní bavlnky a možná dojde i na korálky nebo flitry. Nemáte rádi blyštivo? Nevadí, můžete si místo toho zkusit třeba textilní aplikaci. Můžete si taky zkusit vyšívat na trochu složitější typ materiálu (je libo boty či filcovou krabici?) Výsledkem vašeho snažení bude další originální projekt, který bude ozdobou vašeho bytu či šatníku. Tak.

Na kurz se může přihlásit kdokoliv, kdo u mě absolvoval začátečnický kurz.

Cena: 2950Kč

Co je v ceně: materiál na první 3 lekce (bavlnky, 3 jehly, bílé plátno, další zkušební materiál), materiál na přenos motivů podle individuální potřeby

Co je potřeba si přinést: bubínek na vyšívání.  Na 3 lekci je pak potřeba přinést si oděv nebo cokoliv dalšího na vyšívání a bavlnky dle vašeho vlastního výběru.

Přihlášky posílejte na steh.by.steh@gmail.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst v kurzu je max. 5 , jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: