Dopolední kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé (září-listopad)

dopo feature
Léto už patrně někam odešlo a je na čase přemýšlet o tom, čím si zpříjemnit podzim. V parnech uplynulých dnů by vás snad ani nenapadlo vzít do ruky jehlu namísto pěkně vychlazeného summer drinku, ale teď už vás možná začaly svrbět prsty. Jako první vlaštovku jsem pro vás nachystala dopolední kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Lekce budou probíhat 1x za 14 dní, budete mít víc času na práci doma a můžete stihnout víc projektů.
Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro všechny „volné nohy“ nebo maminy na mateřské (bejby můžete vzít s sebou) a další, co mají volná dopoledne. Na kurzech vítám každého, kdo se chce něco naučit, odreagovat se, relaxovat a podrbat o všem možném. I nemožném. Chcete si zlepšit soustředění a jemnou motoriku? Search no more.

páv procesProces tvorby na pokročilém kurzu (páv by Lenka Svobodová)

Struktura kurzu:

Nejdříve se naučíte stehy (podle pokročilosti buď základní nebo ty o něco těžší), pak si zvolíte projekt, naučíte se, jak přenést motiv na materiál (mírně pokročilí se budou učit jiný typ přenosu než jaký dělali v začátečnickém kurzu), no a pak už jen spousta trpělivosti na vyšívání. Nemusíte se bát smíšené skupiny, většinou je to pro dobro věci a slouží ke vzájemné inspiraci.

1.-2. lekce- učení a procvičování stehů, instrukce, jak najít vhodný motiv

3. lekce- přenášení motivu na vámi zvolený materiál

4.-6. lekce- samotné vyšívání, případné doplnění dalších potřebných stehů.

Projekty bývalých studentek si můžete prohlédnout buď zde nebo na facebooku Love Revamp.

struktury 1Mírně pokročilí se naučí, jak na aplikaci.

Info ke kurzu:

Délka: 6 lekcí/2h

Termín 1: úterý 15.9., 29.9., 13.10., 27.10., 10.11., 24.11. (10:00-12:00), obsazenost PLNĚ OBSAZENO!

Termín 2: středa 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12., 9.12(10:00-12:00), obsazenost 3/6

Cena: 1950 Kč/os (když přijdete s kamarádkou, máte obě 10% slevu)

Co je v ceně: materiál na první dvě lekce (kanava, bavlnky, jehly, bílé plátno, další zkušební materiál), materiál na přenos motivů podle individuální potřeby.

Co je potřeba si přinést: bubínek na vyšívání. * Na 3 lekci je pak potřeba přinést si oděv nebo cokoliv dalšího na vyšívání a bavlnky dle vašeho vlastního výběru.

* bubínek můžete zakoupit u mě (kvalitní dřevěný značky DMC za 145 Kč) nebo v galanterii (dejte si však pozor na nekvalitní plastové nebo dřevěné, ze kterých lezou třísky!!)

Místo konání: Café Jedna, Dukelských Hrdinů 530/47, na facebook se můžete podívat zde.

Přihlášky na termín 2 posílejte do 31.9. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je v každém kurzu max. 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: