Co na srdci to na mikině-WORKSHOP

04
Workshop Co na srdci to na mikině je snad nejoblíbenější workshop ever. Vyznačuje se dvěma zásadními klady- je JEDNODUCHÝ A EFEKTNÍ. To znamená, že těch pár stehů, co se naučíte, zúročíte ve velkém stylu! Ideální pro ty, co si chtějí výšivku trochu osahat, než se pustí do delších akcí.

Workshop je určený pro začátečníky. V první části se naučíte 3 vyšívací obrysové stehy (zadní, stonkový a řetízek). Ve druhé se naučíte přenášet motiv (v tomto případě slovo či nápis) na úpletový materiál, naučíte se, jak a kam nejlépe takový motiv umístit, a pak se pustíte do jeho vyšívání.

A kde seženu ten nápis nebo slovo?
Připravím ho pro vás. Koupila jsem hafo super fontů, tak si budete moct vybrat ten pravý. Jsem z nich teda dost nadšená!

fonty

Důležitá informace!

Vaše slovo nebo sousloví může mít max. 8 písmen, abyste ho bez problémů stihli za workshop vyšít. Ideální je jméno nebo jedno slovo, protože si budete moct dovolit větší písmena, která se vyšívají mnohem lépe. (Tento workshop už jsem pořádala snad 10x a tudíž mohu s čistým svědomím říct, že dlouhé nápisy malinkým písmem se opravdu dělají hůř než kratší nápisy velkým písmem.)  

Info ke kurzu:

Cena: 1050Kč/osoba

Co je v ceně: veškeré materiály na vyšívání a přenos motivu+ zapůjčení vyšívacího bubínku, drobné občerstvení.

Co je potřeba si s sebou přinést: tričko, mikinu, dětské bodyčko nebo jiný úpletový kousek oděvu (v případě nejasností se poraďte se mnou), oběd či svačinu (máme půl hodiny na oběd).

Co je možno si na místě zakoupit– vyšívací bubínek Ø12cm nebo Ø15cm, vyšívací kleště nebo nůžky, balíček folií na přenesení motivu.

Přihlášky posílejte na steh.by.steh@gmail.com.  Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Místa jsou pouze 4, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: