Mini workshop. Mini bubínek. Velká jarní radost.

mini bubinky promo 3
Líbí se vám vyšívání, ale odrazuje vás trochu jeho časová náročnost? Chcete si to zkusit, ale nechcete rovnou celý kurz? Nemusíte si hned ukrojit velké sousto, stačí jen ochutnat. Pár stehů, pár hodin a jedno mini dílko. 

Mini bubínků jsou plné instagramy, tak proč  bychom se i my nepovozili na této vlně roztomilosti. Bubínky mají úžasnou výhodu v tom, že brož nebo přívěsek nemusíte dlouze začišťovat, ale rámeček to udělá za vás, což je motivující především pro začátečnice a pokročilým zase tento způsob ušetří spoustu času. Na workshopu se naučíte 3-4 vyšívací stehy, a pak si s nimi pohrajete a zaimprovizujete při designování vašeho originálního přívěsku. Nebojte, není to tak těžké. A pak už se budeme věnovat samotnému vyšívání, a pak připevňování řetízků a pak už jenom radosti z dokonaného díla. Domů můžete odejít ozdobeny vlastím originálním šperkem.

mini_vysivaci_bubinekNa další inspiraci se můžete podívat zde.

Info ke kurzu:

Termín:

Praha: 3.6. 2017, momentální obsazenost PLNĚ OBSAZENO!

Brno: 17.6. 2017, momentální obsazenost 3/4

Místo konání:

Praha: budova Sokola, Polská 1A, Vinohrady, Praha 2

Brno: café Atlas

Délka kurzu: 10:00-14:00, Brno (10:30-14:30)

Cena: 950Kč/osoba

Co je v ceně: 1 mini bubínek (výběr ze 3 možností), veškerý materiál na vyšívání (látky, jehly, bavlnky…)

Přihlášky posílejte do 30.4. 2017 (pokud budou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Spolu s potvrzením přihlášky obdržíte na Váš email údaje k platbě. Místa jsou pouze 4, proto neváhejte. Pište v případě jakýchkoliv dotazů či nejasností. Budu se na Vás těšit. Eva

More Reading: