Intenzivní workshop/základní stehy, Praha (září-listopad 2016)

ivana satén
Nemáte čas na pravidelný kurz a chcete se základní stehy naučit za půl dne? Nejde vám to podle youtube? Přijďte na intenzivní vyšívací workshop. Za 4 hodiny spolu zvládneme 5-7 vyšívacích stehů.

Workshop je určený pro úplné začátečníky nebo pro ty, co se jim to pořád nějak motá a ony nevědí proč. Neodnesete si z něho sice žádný konkrétní výrobek, ale bude pro vás dobrým odrazovým můstkem pro další vyšívací aktivity.

Naučíte se základní obrysové (přední steh, zadní steh, řetízkový steh nebo stonkový steh) a vyplňovací stehy (saténový steh nebo malování jehlou). V případě času pak ještě francouzský uzlík a obrubovací steh. Pokud vám jen stehy nestačí, přijďte i na navazující workshop, kde se naučíte 4 různé přenosové techniky.

bubenZákladní stehy (Denisa Goldmannová, podzim 2015)

Info ke kurzu:

Termíny:

Praha

 8.10. 2016: momentální obsazenost PLNĚ OBSAZENO

Délka: 10:30-12:30, 13:30-15:30 (mezi 12:30-13:30h je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 790Kč/osoba, 1450Kč/2 osoby, 1450Kč (workshop základní stehy+ workshop přenosové techniky)

Co je v ceně: veškerý materiál na vyšívání+ zapůjčení vyšívacího bubínku

Co je možno si na místě zakoupit– vyšívací bubínek Ø12cm nebo Ø15cm, vyšívací kleště nebo nůžky, smývatelná fixa, bavlnky Perlovka, Mouline, Norma

Místo konání:

Praha: Sokol Riegrovy sady, Polská 1A

Přihlášky posílejte do 18.9. 2016 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

Pokud máte voucher, přihlaste se stejným způsobem. Na detailech se domluvíme.

More Reading: