Workshop DĚTSKÁ KRESBA- POPIS

Klára-2
Tento workshop jsem už dva roky nedělala a teď se mi po něm velmi zastesklo a přicházím se zjednodušenou verzí. Pokud se chcete naučit pár základních stehů a jednu super techniku přenosu motivu na materiál, prohrabejte kresby svých dětí a jde se na to.

výšivka na titulce- Klára Pondělíčková

Workshop je určen pro začátečnice i mírně pokročilé. Naučíte se 3 obrysové stehy (přední, zadní, stonkový), které umějí vykouzlit různé typy linek. Pak se naučíte přenosovou techniku, která bude nejlépe vyhovovat vámi přinesené textilii. Čili takové milé dva v jednom.

Info ke kurzu:

Cena: 1050Kč/osoba

Co je v ceně: veškerý materiál první tréninkovou část workshopu (látky, jehly, bavlnky…), materiál na přenos motivu, drobné občerstvení

Co s sebou:

DĚTSKÁ KRESBA

Jak má vypadat? Měla by být co nejjednodušší, pouze linka bez vybarvení. Čím zřetelnější, tím lepší. Velikost- max A5. Nejlepší bude, když mi váš předvýběr pošlete mailem a doladíme. Kresbu je nutné přinést na workshop vytištěnou (nebo originál, pokud vyhovuje velikost).

MATERIÁL NA VYŠÍVÁNÍ

Můžete si přinést polštář, tašku, kousek látky nebo třeba i tričko/mikinu. Také dohodneme po mailu.

Dále si prosím přineste oběd nebo svačinu (máme půl h přestávku).

Přihlášky posílejte na eva@loverevamp.com. Spolu s potvrzením přihlášky obdržíte na Váš email údaje k platbě. Místa jsou pouze 4, proto neváhejte. Pište v případě jakýchkoliv dotazů či nejasností. Budu se na Vás těšit. Eva

More Reading: