Katastrofa pod vánočním stromkem!

zaplstěný svetr

Takže spletí nejrůznějších cest se ke mě dostal tenhle nešťastný svetr, na poslední chvíli vyrvaný ze spárů symetrií posedlé švadleny, a vznikla z toho nová kategorie RESCUE & REVAMP. Lidé „zachraňují“ deštné pralesy, opuštěné kočičky a pejsky a já budu teda zachraňovat jiné přírodní katastrofy, jako například tu, co se odehrála pod vánočním stromkem v jedné nejmenované rodině. Aspoň si budu připadat nepostradatelná.

Tak tedy, představte si to, vánoční atmosféra, hoří svíčky, jde se na rozbalování dárků, když v tom, co čert nechtěl dva vánoční dárky se vznítí, jedním z nich je kniha Politika jako absurdní drama, na jejíž obálce se pod vlivem tepla pomalu, ale jistě roztéká tvář Václava Havla a v druhém hořícím balíčku svetr Attrattivo, jediný dárek pro Veroniku od maminky. Odnesla to záda a pravý rukáv. Maminka má zkažený večer a Veronika si pak týdny láme hlavu, jak ten svetr zachránit.

Tak tedy spletí nejrůznějších cest, jak bylo řečeno na začátku doputuje ke mě, záchranářce. Po prozkoumání terénu jsem se rozhodla využít techniku woolfiller. Svetr je ze 30% vlněný, tak to šlo. Pro krásný černý merino česanec jsem se vydala na lov až na Žižkov a koupila ho zde. Ale už dost kecání….

plstění svetru 01

plstění svetru 02

plstění svetru 03

plstění svetru 04

plstění svetru 05

plstění svetru 06

plstění svetru 07

plstění svetru 08

More Reading: