Po Novém roce znovu do Brna (31.1.)

brno workshop feature
Po Novém roce se zase chystám na cesty a nejdřív pofrčím do Brna.  Snad to potěší ty, na které se nedostalo v listopadu. Sejdeme se opět v kavárně Atlas a tématem je vyšívaný náhrdelník.

Workshop je určen jak pro začátečnice, tak pro mírně pokročilé. Nejdřív se naučíte cca 5 vyšívacích stehů*, pak si vyberete tvar náhrdelníku a materiál, který se vám bude líbit a pustíte se do vyšívání naostro. Až bude hotovo, přijde na řadu ještě uchycení řetízku. Pokud nechcete dělat náhrdelník, můžete si udělat brož.

*začátečnice se naučí základní a pokročilé ty, co ještě neumí

Na fotografie z listopadových workshopů v Brně se můžete podívat zde. Na listopadový náhrdelníko-brožový workshop se můžete podívat zde. O tom, jak vyšívání prospívá vašemu zdraví se můžete dočíst zde.

přívěšky brožeNáhrdelník a brože z workshopu v Řevnicích.

korunka mráček srdce brožePokud nechcete přívěšek, můžete si udělat brož- na výběr je např. mráček, korunka nebo srdce….

Info ke kurzu:

Datum: 31.1. 2015

Momentální obsazenost: 6/7

Délka: 10:30-13:30, 14:30-17:30 (mezi 13:30-14:30h je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 950Kč/osoba

Co je v ceně: veškerý materiál na vyšívání (textilie, jehly, bavlnky, zapínání, řetízky…), občerstvení v Café Atlas v hodnotě 150Kč

Místo konání: Café Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, Brno, na facebookové stránky se můžete podívat zde.

Přihlášky posílejte do 22.1. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 7, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: