Storno poplatky/rušení kurzů/workshopů z mé strany/nahrazování lekcí

Může se stát, že máte zaplacený kurz/workshop, ale z nějakého důvodu nemůžete/nechcete na kurz chodit. Může se stát, že kurz/workshop zruším já. A jak je to s nahrazováním lekcí?
1) Storno poplatky

Jsem dost vstřícná a chápavá, ale nedávné zkušenosti mě přiměly k zavedení jasných pravidel, co se rušení kurzů/workshopů týká.

V případě, že se odhlásíte:

3 týdny před začátkem kurzu/workhopu (21 dní), storno poplatek činí 30%.

2 týdny před začátkem kurzu/workshopu (14 dní), storno poplatek činí 50%.

Týden před kurzem/workshopem (7 dní), storno poplatek činí 80%.

Méně než týden před kurzem/workshopem storno poplatek činí 100%.

Výše storno poplatku vychází z toho, jak velká šance je (kolik času zbývá) sehnat na vaše místo někoho jiného. Prosím o pochopení.

Pokud místo sebe seženete náhradu sami, nemám s tím problém.

V případě vážných či nečekaných zdravotních (či rodinných) problémů jsem ochotna se domluvit podle potřeby s každým individuálně.

2) Zrušení kurzu/workshopu z mé strany

Někdy se stane, že se přihlásí málo lidí (méně než 4) a já kurz/workshop zruším či posunu. Toto rozhodnutí nechávám na 3 pracovní dny před kurzem/workshopem, kdy už si můžu být téměř 100% jista, že se situace nezmění. V tomto případě vám buď vrátím kurzovné v plné výši nebo si vyberete jiný termín.

Může se stát, že onemocním já a nebudu schopna kurz/workshop odučit. V případě kurzů o nic nejde, pouze se kurz o týden posune, v případě workshopu platí to samé, co v předchozím odstavci.

3) Nahrazování lekcí (pouze kurzy)

Pokud nemůžete na některou lekci dorazit, můžete si ji nahradit s jinou skupinou. Musíte mi to ale dát vědět předem (abych věděla, jestli je v dané skupině místo). Pokud nahlásíte, že přijdete, a pak se nedostavíte, možnost náhrady vám tím propadla.

Konec zprávy, případné dotazy do mailu prosím. (eva@loverevamp.com)

 

More Reading: