Vyšívání v kostce- ten nejintenzivnější jednodenní workshop ever! Praha 26.11.

kostka_workshop_feature
Chcete se naučit 5 vyšívacích stehů a 3 přenosové techniky za jediný den? Napumpovat svoje zápěstí i mozky novými dovednostmi a vědomostmi? Rozhodla jsem se vypsat a vyzkoušet tento one of a kind workshop. Bude to jízda!

Workshop je určený pro úplné začátečníky nebo pro ty, co se jim to pořád nějak motá a oni nevědí proč. Taky pro ty, co je zajímá, jak probůh vyšívat s úspěchem třeba na pružnou černou mikinu. Neodnesete si z něho sice žádný konkrétní výrobek, ale bude pro vás dobrým odrazovým můstkem pro další vyšívací aktivity. A vánoční dárky taky ještě stihnete.

Naučíte se obrysové stehy(přední steh, zadní steh, řetízkový steh), vyplňovací saténový steh a navíc ještě francouzský uzlík.
Naučíte se 3 přenosové techniky, které fungují na téměř jakýkoliv materiál a náramně vám ulehčí život.

bubínky

Info ke kurzu:

Termín:

Praha

26.11. 2016: momentální obsazenost PLNĚ OBSAZENO!!

Délka: 9:30-12:30, 13:00-16:00 (mezi 12:30-13:00h je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 990Kč/osoba, 1890Kč/2 osoby

Co je v ceně: veškerý materiál na vyšívání+ zapůjčení vyšívacího bubínku

Co je možno si na místě zakoupit– vyšívací bubínek Ø12cm nebo Ø15cm, vyšívací kleště nebo nůžky, smývatelná fixa, bavlnky Perlovka, Mouline, Norma, balíček přenosových materiálů

Místo konání:

Praha: Sokol Riegrovy sady, Polská 1A

Přihlášky posílejte do 18.11. 2016 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading:

About the author:

. Follow him on Twitter / Facebook.