Kurzy současné výšivky pro začátečníky květen-červen 2015

new feature beginners
Jeden večer v týdnu, který je jen a jen váš, sklenka vína, pryč od upatlaných ručiček, pryč od klikání myší, nápad, který už dlouho nosíte v hlavě a v žádném háemku prostě nekoupíte. Poslední dva kurzy pro začátečníky a pak už bude léto…

d&g a spol.D&G jaro-léto 2015 (zdroj: style.com), Love Revamp jaro-léto 2015, a co si vyšijete vy?

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kdo chtějí spojit příjemné s užitečným. Naučit se nové dovednosti, relaxovat po práci, poznávat nové lidi z různých oborů. Výšivka např. zlepšuje soustředění a jemnou motoriku, pokud vás zajímají i další benefity, přečtěte si je zde.

Struktura kurzu:

V první polovině kurzu se budete hlavně učit a v druhé polovině kurzu budete realizovat svůj nápad a u toho relaxovat (a někdy se i trochu vztekat).

1.-2. lekce- učení a procvičování stehů, instrukce, jak najít vhodný motiv

3. lekce- přenášení motivu na vámi zvolený materiál

4.-6. lekce- samotné vyšívání, případné doplnění dalších potřebných stehů.

Projekty bývalých studentek si můžete prohlédnout buď zde nebo na facebooku Love Revamp.

embro panel pics

Info ke kurzu:

Délka: 6 lekcí/2h

Termíny květen-červen 2015:

D) pondělí 25.5., 1.6., 8.6., 15.6., 22.6., 29.6. (19:00-21:00), obsazenost 5/6

Cena: 2250 Kč/os

Co je v ceně: materiál na první dvě lekce (kanava, bavlnky, jehly, bílé plátno, další zkušební materiál), materiál na přenos motivů podle individuální potřeby.

Co je potřeba si přinést: bubínek na vyšívání. * Na 3 lekci je pak potřeba přinést si oděv nebo cokoliv dalšího na vyšívání a bavlnky dle vašeho vlastního výběru.

* bubínek můžete zakoupit u mě (kvalitní dřevěný značky DMC za 145 Kč) nebo v galanterii (dejte si však pozor na nekvalitní plastové nebo dřevěné, ze kterých lezou třísky!!)

Místo konání:

kurz D) Café Lajka, U Akademie 366/11, Praha 7 Letná, na prostory se můžete podívat zde.

Přihlášky posílejte do 15.5. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je v každém kurzu max. 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

 

More Reading: