Vyšívací workshop pro všechny pokročilosti

01 feature embro bracelets b
Září je tady, děti ve škole, vy taky možná ve škole, co s volným časem a propršenými víkendy? Přijďte se za(vy)šít na náramkový workshop do Bistra 8 na Letné. Tentorát budeme používat netradiční materiál a komponenty a navíc mají v Bistru 8 fakt dobrý jídlo, kterým se můžete ládovat o přestávce.
Popis workshopu:

Workshop je určen pro všechny pokročilosti. Budeme vyšívat na tak trochu netradiční materiál- pevný popruh se strukturovanou vazbou. Na workshopu se naučíte základní vyšívací stehy (přední a zadní) a ještě navíc se naučíte našívat štrasové kameny, našívat flitry a upevňovat kovové šroubovací cvočky. Dále dáte trochu zabrat svému mozku při vymýšlení ornamentů a motivů tak, aby se co nejlépe využilo přirozené vlastnosti tkaniny. Abyste se nebály, že to zkazíte, první 1,5 hodiny to budeme trénovat nanečisto. Ve zbývajících 3,5 hodinách si pak vytvoříte náramek, kde můžete libovolně kombinovat vyšívání, našívání kamenů či flitrů nebo si zvolit jen jednu techniku, která vás nejvíce zaujala.

03 materialMateriál používaný na workshopu: štrasové kameny, flitry, zatím „prázdné“ náramky, kovové šroubovací kužely…

02 finished embro braceletsHotové náramky.

Tento workshop se bude konat pouze 1x vzhledem k limitované zásobě materiálu, jestli se vám tedy líbí, využijte šance!

O tom, jak vyšívání prospívá vašemu zdraví se můžete dočíst zde.

Info k workshopu:

Datum: 14.9. 2014

Délka: 11:00-13:30, 14:00-16:30 (mezi 13:30-14:00h je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla, procházku v Letenských sadech…)

Cena: 950Kč

Co je v ceně: veškerý materiál (předpřipravený náramek, jehly, bavlnky, štrasové kameny, kovové ozdoby, flitry) + konzumace nápojů/jídla v hodnotě 150Kč

Místo konání: Bistro 8, Veverkova 8, Letná, na prostory se můžete podívat zde.

Momentální obsazenost: 4/6

Přihlášky posílejte do 6.9. 2014 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: