Jednodenní vyšívací workshopy březen Praha/Brno

zach
Připadají vám nápisy na tričkách z obchodů stupidní? Připadá vám většina obrázků na tričkách z obchodů stupidní? Máte svou vlastní vizi nebo chcete někomu splnit sen? Přihlaste se na jednodenní workshop v Praze či Brně a já vás naučím, jak na to.

Workshop je určený pro všechny pokročilosti i pro ty, co nikdy nevyšívali. Na začátku se naučíte základní (či pokročilejší) stehy, pak se naučíte, jak přenést váš motiv na váš kousek oděvu (tričko/mikina/taška/košile/polštář atd.) V druhé části budete pracovat na samotné výšivce.

Co si můžete vyšít:

Viktorka StreblováMůžete splnit sen svému dítěti o vlastním motivu na tričku. (kresba Viktorka Streblová, výšivka Zdenka Streblová)

05-01Nebo si splnit svůj vlastní sen. (Radka Čeganová Stejskalová)

feature for T-shirt(Martina Stanjurová)

výstřihyMůžete si ozdobit výstřih.

velikonoce01Můžete si udělat velikonoční košili, aby vás nepokakal beránek. (Love Revamp)

sassyMůžete si vyšít mnohem vtipnější nápis, než je tento, zdroj:brandymelvilleusa.com

Info ke kurzu:

PRAHA:

Datum 14.3. 2015

Místo konání: Café Jedna, Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, na prostory se můžete podívat zde.

Momentální obsazenost: PLNĚ OBSAZENO!

BRNO:

Datum: 28.3. 2015

Místo konání: Café Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, Brno, na facebookové stránky se můžete podívat zde.

Momentální obsazenost: 5/6

Délka: 11:00-13:30, 14:30-18:00 (mezi 13:30-14:30h je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 1250Kč/osoba

Co je v ceně: bavlnky na vyšívání, materiál na přenos motivu (+ extra materiál na další 1-2 výšivky na doma), emailová konzultace před workshopem, pomoc s úpravou motivu tak, aby se dal vyšívat.

A TEĎ VELMI DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!

Co je potřeba si připravit před workshopem:

Je potřeba, abyste si nakreslili či našli motiv, který chcete vyšít. (Po přihlášení vám pošlu pár tipů, jak na to). Ideální velikost max. 15×15* cm s tím, že je tak na 80% lineární a 20% vyplněné plochy. Pokud si připravíte něco většího, s nějvětší pravděpodobností to během workshopu nestihnete a budete to muset dodělat doma. Je dobré najít si několik motivů, ty mi pak alespoň týden před workshopem pošlete ke konzultaci a já vám poradím, jestli jsou vhodné na výšivku či ne a co s nimi popřípadě dále dělat. Čím dříve pošlete, tím lépe.

*výšivky použité v popisu workshopu většinou vznikaly behem 6 týdenního kurzu, slouží jen jako inspirace

Dále si sežentě věc, na kterou budete vyšívat (tričko, mikina, taška, polštář, samotná látka…záleží na vás). Dvě důležité věci: vyšší gramáž, nenoste prosím poloprůsvitné tkaniny a tahavé úplety, na to je škoda vyšívat, látku je potřeba před vyšíváním vyprat a vyžehlit. Proč? Tkanina, pokud je ještě nepraná se může srazit a pak byste mohli brečet, že vaše práce přišla vniveč a u úpletu se vám můžou přetočit švy a je lepší, když to udělají už před vyšíváním než po něm. Takže tak.

Přihlášky posílejte do 5.3. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: