Workshop vyšívaná dětská kresba 1.11. ve Strojovně

dětská kresba 02
Máte doma povedené kresby od svých dětí? Chtěly byste se naučit, jak je převést do výšivky a spojit tak vzájemně kreativní síly v jedinečném projektu? Přijďte 1.11. 2014 do Strojovny a já vám ukážu, jak na to. Můžete si pak třeba odškrtnout jeden supr kůl handmade dárek k vánocům. 

Na workshop se můžou přihlásit úplné začátečnice i pokročilejší zájemkyně. V první části se naučíte 3 vyšívací stehy, pak se naučíte, jak přenést dětskou kresbu na textilní materiál a pak budete vyšívat, až se z vás bude kouřit.  Pokud jste úplné začátečnice, není možné vyšívat na pružný úpletový materiál, ale je potřeba pevný materiál (např. plátno, plátěná taška či polštář.) Pokud už máte nějaké zkušenosti, můžete vyšívat i na úplet.

Klára/Pondělí projektDesign: Mařenka a Františka, vyšila Klára Pondělíčková alias Pondělí

maruška-marianka projektDesign: Marianka, vyšila: maminka Marie Snášelová Štorková

Viktorka projektDesign a výšivka: Viktorka Horníková (10 let)

angelina veil 2 A Angelinu Jolie to baví taky, abyste věděli, ovšem ne vlastní rukou ale rukou Atelieru Versace, zdroj: missdeestyle.com

Info k workshopu:

Datum:

1.11. 2014, momentální obsazenost 3/6

Délka: 11:00-14:00, 14:30-17:30 (mezi 14:00-14:30 je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 950Kč/osoba

Co je v ceně: bavlnky na vyšívání, zapůjčení bubínku, materiál na přenos motivu, čaj/káva, drobné občerstvení

Co je potřeba si přinést: několik povedených kreseb vašeho (či cizího) dítěte, aby bylo z čeho vybrat (je nutno poslat před workshopem ke konzultaci), materiál, na který chcete vyšívat (taška, polštář, plátno)

Místo konání: Strojovna, Krymská 24, na facebookové stránky se můžete podívat zde.

Přihlášky posílejte do 28.10. 2014 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

 

More Reading: