Poslední workshop na téma dětská kresba Praha 23.5., Brno 27.6.

01
Chcete potěšit vaši Aničku nebo Mařenku a vyšít jí na letní sukýnku její oblíbenou kresbu princezny? Máte doma svoje dětské kresby a chcete dojmout maminku či babičku? Chcete se naučit jak na to? Poslední workshop na téma dětská kresba tento školní rok se koná 23.5. v Praze a 27.6. v Brně.

Na workshop se můžou přihlásit úplné začátečnice i pokročilejší zájemkyně. V první části se naučíte 3 vyšívací stehy, pak se naučíte, jak přenést dětskou kresbu na textilní materiál, a pak budete vyšívat a zároveň relaxovat pokud možno u dobrého letního pití.  Pokud jste úplné začátečnice, není možné vyšívat na pružný úpletový materiál, ale je potřeba pevný materiál (např. plátno, plátěná taška či polštář.) Pokud už máte nějaké zkušenosti, můžete vyšívat i na úplet.

01Kouzelník by Martina Stanjurová. Dárek pro babičku k vánocům aneb jedno oko nezůstalo suché.

MARC0267Detail kolekce Mamma od D&G (podzim-zima 2015), do které jsem úplně blázen. Nemusíte vyšívat sukni pro Aničku, ale pro sebe. 

30Loď by Michaela Banzelová. Teď už asi brázní coby měkounký polštářek postel Míšina syna.

Info k workshopu:

Praha

Datum: 23.5. 2015, momentální obsazenost 2/6

Místo konání: Café Jedna, Dukelských Hrdninů 530/47, na facebookové stránky se můžete podívat zde.

Brno

Datum: 27.6. 2015, momentální obsazenost 1/6

Místo konání: bude upřesněno, s největší pravděpodobností opět Café Atlas

Délka: 11:00-14:00, 14:30-17:30 (mezi 14:00-14:30 je přestávka na občerstvení a protáhnutí těla)

Cena: 950Kč/osoba

Co je v ceně: bavlnky na vyšívání, zapůjčení bubínku, materiál na přenos motivu

Co je potřeba si přinést: několik povedených kreseb vašeho (či cizího) dítěte, aby bylo z čeho vybrat (je nutno poslat před workshopem ke konzultaci), materiál, na který chcete vyšívat (taška, polštář, plátno). Pokud nemáte k dispozici dětské kresby, můžete si přinést jinou kresbu.

Přihlášky posílejte do 22.5. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: