Pop up e-shop 1.12.-12.12. 2016

darek_feature
Už jen 24x se vyspíte a je tu Štědrý den. Tak jestli máte kurz nebo workshop výšivky už dlouho na seznamu přání, napiště Ježíškovi o voucher nebo starter kit. A až se pak vyspíte ze silvestrovského opojení, můžete se začít hlásit. 

Vouchery a starter kity můžete objednávat emailem na eva@loverevamp.com, já vám zašlu údaje k platbě. Po připsání platby na můj účet vám voucher nebo starter kit odešlu na vaši adresu. Vše budu posílat v úterý 6.12. nebo v úterý 13.12., čili do vánoc to u vás určitě bude.

A co si tedy můžete koupit?

Voucher 950, 1450, 2950

Chcete dostat pod stromeček voucher na kurz nebo ho někomu darovat? Můžete si vybrat z těchto voucherů:

vanocni_voucher_vysivani_love_revampVouchery v hodnotě 950, 1450 a 2950Kč.

 Který si máte vybrat?

Voucher 950 vám bude stačit na love revampí workshop.

Voucher 1450 vám bude stačit na speciální workshopy (chystaná novinka na rok 2017), příklad takového workshopu je třeba tento workshop.

Voucher 2950 vám bude stačit na 6 týdenní pravidelný kurz. (pravidelné kurzy budou v roce 2017 delší a počet účastnic bude menší)

*pokud například koupíte voucher na 1450Kč, ale obdarovaný bude chtít přijít na 6 týdenní kurz, nevadí, může zbytek doplatit, naopak pokud bude mít přebytek, může zbytkem pokrýt další kurz, záleží na domluvě.

Cena: cena voucheru+30Kč poštovné

Předmět emailu: voucher+ hodnota

Nové kurzy a workshopy budou vypsány začátkem ledna 2017.
Starter kit

Chcete začít vyšívat a nechce se vám běhat po obchodech a všechno shánět? Navíte, který bubínek je ten pravý a které nůžky dostatečně kvalitní? Objednejte si starter kit. Krásně zabalený připluje skoro až pod vánoční stromeček.

kitStarter kit obsahuje: bubínek Ø 15cm (můžete mít i Ø 12cm), vyšívací nůžky zn. Premax (značka na ně poskytuje doživotní záruku), sada vyšívacích jehel 10ks (4 velikosti), kouzelná fixa, 15ks bavlnek (kombinace Mouline, Perlovka, Norma).

Z jakých nůžek si můžete vybrat?nuzky_druhyA (nedostupné), B (dostupné 2ks), C (nedostupné), D (dostupné 2ks) nebo E (dostupný 1ks)

Cena starter kitu: 650Kč+80Kč poštovné a balné

Předmět emailu: starter kit

Do emailu napište: bubínek Ø12 či Ø15 cm, nůžky (A,B,C,D nebo E), barevné ladění bavlnek na vyšívání(např. pastelové barvy, veselé výrazné barvy, ladění do šedomodra apod. nebo to můžete nechat na mě)

Momentální dostupné množství: 4/10

A to je letos ode mě vše moji přátelé ve vyšívání. Objednávejte včas na adrese eva@loverevamp.com. Těším se.

 

More Reading: