Must-have batoh. Šicí workshop no II. 26.7.

summer must have love bag

Ze všech koutů slyším, že nechcete jen vyšívat, ale i trochu šít. První workshop na téma batoh proběhl 11.7. a dopadl nad očekávání dobře. A teď tedy přichází no II. Všechny mouchy jsou vychytané, tak to půjde jako po másle. I těm, co mají zero experience.

Workshop je určen pro ty, co by se chtěly naučit základy šití na něčem, co jim bude po zbytek léta dělat parádu. Batůžek není určen na týdenní nákup, ale sváču a oblečení na jógu vám unese. Nebo plavky a knížku k vodě.

Batoh je vypodšívkovaný, jeho spodní část je ušita z nepromokavého materiálu, čili se nemusíte bát ho někam položit. Můžete a nemusíte zakomponovat i očko, na které si pověsíte nějaký cingrlátka nebo střapce (viz titulní obrázek). A určitě vám vydrží déle, než jednu sezónu. Pokud se vám tedy doma práší na šicí stroj a chcete se něco konečně naučit, čtěte dál.

batoh groupVýsledek prvního workshopu: Anička, Radka, Adéla a Eva mají hotovo.

žudroBrunhilda má ten svůj už měsíc a prý nic jiného nenosí.

Hanka Pěchová MarylinHanka P. a její slavný batoh s Marylin.

Info k workshopu:

Datum: 26.7. 2015

10:00-15:00 (momentální obsazenost 2/4)

Cena: 890Kč/5h

Co je v ceně: nitě a další potřeby na šití, materiál na nepromokavou spodní část batohu (výběr ze 4 barev)+ dostanete T I Š T Ě N Ý návod, jak na to, čili pokud máte doma vlastní stroj, můžete pak batůžky vybavit široké okolí.

Co je potřeba si přinést:

1) materiál na horní část batohu– je potřeba pevnější tkanina, berte v potaz, že je to batoh, plátno s vyšší gramáží je ideální, pokud kupujete metráž, stačí vám 40cm, můžete ale i R E C Y K L O V A T a použít třeba staré dekorační látky, džíny apod. V tom případě potřebujete 2 kusy velikosti cca 40x50cm. Nebo pokud čirou náhodou máte doma něco, co jste si vyšily a nevíte, na co to použít, použijte to na batoh, voila.

2) materiál na podšívku– doporučuji něco tmavého, zvláště pokud se vám stává, že v batohu třeba 3 dny zapomenete banán apod. Lepší než podšívkovina je nějaké tenčí plátno. 50cm bude bohatě stačit

3) šňůrky– potřebujete 4m, průměr 5-8mm, nejlepší, kde je sehnat je provaznictví na Újezdě, vyberte si barvu, co vám bude ladit s batohem

Co je možné koupit na místě: obyčejnou tmavou podšívku, bílé bavlněné šňůrky (viz Brunhildin batoh), čili pokud se vám tohle nechce shánět, postarám se o to. Taky vezmu nějaké látky, ale jestli máte vysněnou barvu, tvar a vůni, radši se spolehněte na sebe.

Místo konání: Strojovna

Přihlášky posílejte do 20.7. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Místa jsou maximálně 4, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

 

More Reading: