Listopadové workshopy WALL-HANGING Praha/Brno

wall hanging feature
Chcete na letošní vánoce překvapit nějakým hand-made dárkem? Přijďte na listopadové workshopy, kde se naučíte základní vyšívací stehy a domů si odnesete hotovou dekoraci na zeď a návod, jak udělat další. 

Workshop je určený pro začátečníky. V první části se naučíte zadní steh a pár dalších triků, naučíte se, jak přenést váš motiv na látku. V druhé části budete pracovat na samotné výšivce. Ve třetí části se naučíte, jak celý projekt zakončit. Domů odejdete s hotovou dekorací na zeď.

INSPIRACE Z PINTERESTU:

08Udělejte něco pro kamarádku k Vánocům, pro svoje bejby do pokojíčku nebo si vyšijte nějaké to moudro nad psací stůl. Všechny tyto obrázky pocházejí z etsy.com.

Můžete být ÚPLNĚ PRVNÍ, kdo si vyšije „Hipsterku z Vršovic“ nebo „FOX ROAD“, tyto motivy vám budou na workshopu k dispozici ještě před oficiálním vydáním!

hipsterka BrunhildaHipsterku mi navrhla úžasná kreslířka Alena O. aka Brunhilda. Co třeba takovej visící hot dog, bylo-by libo? Nebo nějaké to životní moudro na zeď?

04Co třeba kolo?

fox road bigFOX ROAD mi navrhla Zuzka V. aka VRZ, která by podle mě měla jít na Umprum, tak jí to prosímvás někdo ještě řekněte. Co třeba takovej ježeček pro dítko do pokojíčku?

05Nebo radši medvěda s drakem?

Info ke kurzu:

Praha: 21.11. 2015

Místo konání: Café Jedna, Dukelských Hrdinů 530/47, na facebook se můžete podívat zde.

Momentální obsazenost: PLNĚ OBSAZENO!

Brno: 28.11.2015

Momentální obsazenost: PLNĚ OBSAZENO!

Místo konání: Café Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, na facebook se můžete podívat zde.

Délka: 10:30-13:30, 14:00-17:00 (mezi 13:30-14:00h je přestávka na občerstvení, protáhnutí těla, atd.)

Cena: 1050Kč/osoba, 1950Kč/2 osoby

Co je v ceně: bubínek na vyšívání, textilie na vyšívání (výběr cca 6 barev), bavlnky na vyšívání, materiál na přenos motivu, emailová konzultace před workshopem, pomoc s úpravou motivu tak, aby se dal vyšívat.

Co je potřeba si připravit před workshopem:

Jestli přeci jen pohrdnete hipsterkou i zvířátky, je potřeba, abyste si nakreslily či našly motiv, který chcete vyšít. Nebo si napište nějaké to životní moudro. (Po přihlášení vám pošlu pár tipů, jak na to-myslím celkově, moudra mi došly). Bubínek má v průměru 12cm, takže ideální velikost, aby se vám to tam vešlo. 90% linka 10% plocha. Jinak to nestihnete a budete muset dodělávat doma.

Je dobré najít si několik motivů, ty mi pak alespoň týden před workshopem pošlete ke konzultaci a já vám poradím, jestli jsou vhodné na výšivku či ne a co s nimi popřípadě dále dělat. Čím dříve pošlete, tím lépe.

Přihlášky posílejte do 31.10. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je pouze 6, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

 

More Reading: