Kurzy a workshopy aneb 2019 ve znamení pauzy

eva_vysiva_s_pupkem
Moje milé studentky a zájemkyně o kurzy, rok 2019 je pro Steh-by-steh rokem pauzy- to znamená, že na 90% můžu slíbit, že žádný kurz ani workshop v tomto roce nebude. Ale důvody, proč tomu tak je, jsou jen pozitivní. Tak pokud jste zvědaví a chcete je vědět, čtěte dál...

Tedy ten důvod je vlastně jeden jediný – čekám mimino. A první půlky těhotenství jsem si v podstatě ani nevšimla, jak rychle utekla. Ne, že bych si jí teda vůbec nevšimla, blbě mi bylo (i když určitě může být i hůř) a hormony se mnou lomcovaly fest. A smrdělo mi naprosto všechno, kolem čeho jsem prošla – the biggest hell! No a do toho jsem zařizovala dotisk knížky, spustila e-shop, měla 2x týdně večerní kurz (a pak doma zapadla ze dveří rovnou do postele) a na čtyři víkendy jsem si jen tak z bujnosti zaskočila do Brna na celou sobotu do Café Atlas (učit kurzy, ne na kafíčko :-))) A pak ještě Vánoce a trilion objednávek z e-shopu jako třešnička na dortu.

No a co, říkáte si možná, tak to má přeci každá pracující těhotná žena. Jo, je to fakt, nechci si stěžovat, sama jsem si to tak naplánovala, protože jsem prostě netušila, že mimino se rozhodne usadit v luxusním bazénu v mým břiše (super výraz mojí kamarádky) zrovna v září a ne až třeba v listopadu. Kdybych to věděla, asi si naložím trochu míň. Ale dala jsem to a ono se mnou. Dobře my. A vy jste asi nic nepoznaly, což mě velmi těší, protože si nikdo nestěžoval. Tak snad ty kurzy i s prvotrimestrální těhulí byly docela fajn…

Proč to všechno píšu? Protože tý druhý půlky těhotenství bych si chtěla všimnout tak nějak víc. Aby se třeba nestalo, že 2 týdny před termínem porodu zjistím, že mimino nemá co na sebe ani kde spát :-))) V dubnu jdu na mateřskou a budu pravděpodobně vážit asi 100 kg, takže štrachat se někam s kufříkem naloženým bavlnkama by asi stejně nebyl dobrý nápad. Tak jsem nad tím přemýšlela zleva i zprava a odshora dolů a vyšla mi z toho pauza.

Je to jen rok a ten uteče jako voda. A vím, že mi budete chybět, už dneska si říkám, že je pondělí a vlastně bych měla mít večer kurz, ale nemám. Ale pauza je dobrá věc. Pročistí hlavu a umožní odstup. A já si od ní slibuji i nové nápady. A hlavně nějaké nové výšivky.

Nebojte, pauza určitě neznamená, že na rok beze stopy zmizím. E-shop normálně fungovat bude, takže pokud nechcete rok čekat na mě, kupte si knihu a vyšívací ingredience a začněte samy. Vyšívací balíček vám já a můj pupík pošleme moc rádi.

Kdyby mě svrběly prsty a přeci jenom jsem se rozhodla leden-březen ještě něco spáchat, dám vám vědět.

Moc se těším na vše nové, co přijde.

Stay tuned.

Eva

 

 

More Reading: