Kurz pro začátečníky- popis

kurzy_2017_1
Pokud se chcete naučit základy výšivky, tento kurz je ta nejlepší volba. Během několika společných týdnů si projdeme vše potřebné a nejen, že budete mít zručnější prsty, ale také zjistíte, že výšivka je skvělým útěkem od denního shonu a relaxace v ženském kolektivu je doslova balzám na duši. Ideálním výstupem kurzu je dokončený projekt a vaše (sebe)vědomí, že dokážete víc, než jste si myslela.

kurzy_2017_3Kočičí brož, Věra (podzim 2016).

Co se naučíte:

  • 7 vyšívacích stehů, s jejichž pomocí zvládnete skoro jakýkoliv projekt
  • naučíte se, jaké příze a materiály jsou na vyšívání vhodné
  • seznámíte se se 4 způsoby přenosu motivu na materiál
  • po každé lekci dostanete malý úkol na doma (cca na 2h). Nemusíte ho dělat, ale pokud chcete z kurzu vytěžit maximum, je to vhodné. Bude to taková prodloužená ruka lekce, kde si procvičíte, co v lekci nestihnete

Jaké jsou další benefity kurzu:

  • většinou bývá dobrá parta a kromě vyšívání si můžete povídat o všem možném i nemožném
  • pokud celý den čučíte do počítače nebo do pokakaných plínek, báječně si odpočinete

ateliér kurz foto

Cena: 2750Kč/osoba

Co je v ceně: materiál na první dvě lekce (bavlnky, 3 jehly, bílé plátno, další zkušební materiál), materiál na přenos motivů podle individuální potřeby.

Co je potřeba si přinést: bubínek na vyšívání. * Na 3 lekci je pak potřeba přinést si oděv nebo cokoliv dalšího na vyšívání a bavlnky dle vašeho vlastního výběru.

* bubínek můžete zakoupit u mě (kvalitní dřevěný značky Nurge za 130 Kč) nebo v galanterii (dejte si však pozor na nekvalitní plastové nebo dřevěné, ze kterých lezou třísky!!)

Přihlášky posílejte na steh.by.steh@gmail.com. Napište, o který kurz máte zájem (stačí jeho písmeno). Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst je v každém kurzu max. 5, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: