Intenzivní workshop- přenos motivu (Praha)

karin mikina vyšívaná
Zajímá vás, jak dostat motiv na černý materiál? Jak probůh vyšívat na úplet, aby se to nevytahovalo, co je to ten podivnej igelit vyskytující se na mých fotkách? Pojďte tomu přijít na kloub a udělejte si odpoledne jako vyšité.

Workshop je určený pro ty, co už umí základní stehy, ale neví, jak je dostat na látku*. Neodnesete si z něho sice žádný konkrétní výrobek, ale budete vybavené informacemi, jak vyšívat téměř na cokoliv.

Vyzkoušíte si 4 přenosové techniky na 4 různé materiály. Jednotlivé materiály probereme a ukážu vám, které jsou vhodné a které ne. Pokud máte doma něco, co vás zajímá, tak si to přineste. Určitě si s sebou vezměte i poznámkový blok, abyste o nabyté informace nepřišly.
přenos techniky 1Přenos na denim a úplet (kurzy podzim/zima 2015)

Info ke kurzu:

Termín: 13.5. 2017, PLNĚ OBSAZENO

Doba trvání: 14:30- 17:30

Cena: 890Kč/osoba

Co je v ceně: veškeré materiály na vyšívání a přenos motivu+ zapůjčení vyšívacího bubínku

Co je možno si na místě zakoupit– vyšívací bubínek Ø12cm nebo Ø15cm, vyšívací kleště nebo nůžky, smývatelná fixa, ukázkový balíček přenosových materiálů

Místo konání: Sokol Vinohrady, Polská 1A

Přihlášky posílejte na eva@loverevamp.com do 30.4. 2017.  Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Místa jsou pouze 4, jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

Pokud máte voucher, přihlaste se stejným způsobem. Na detailech se domluvíme.

More Reading: