Chybí vám vyšívání? Je tu kurz pro pokročilé

ananas textilní aplikace
Chodily jste na jaře nebo na podzim do začátečníků a už vás svrběj prsty a chtěly byste si to zopakovat? Je tu kurz pro pokročilé. I ten, stejně jako kurz pro začátečníky prošel mírnou trasformací. Doufejme, že pozitivní.

Na kurzu se nebudeme učit jen nové stehy, ale také to, jak a) efektivně pracovat s inspirací, abyste už nemusely kopírovat Pinterest a všechny bez výjimky (i ty, co myslí, že vůbec neumí kreslit) si vytvořily svůj originální motiv a za b) naučily se zmáknuté stehy lépe využít c) byly schopné odhadnout, který materiál se hodí/nehodí na vyšívání

Na kurz se můžou přihlásit ty, co už byly na začátečnickém kurzu nebo ty, co sice nebyly, ale zvládají začátečnické stehy levou zadní.

Co se naučíte:

1. lekce– teoretická, ukážeme si několik způsobů, jak z nápadu/inspirace vytvořit motiv vhodný k vyšívání

2. lekce- nové stehy (samy si vyberete okruh stehů, který se vám líbí)

3. lekce– zpracovávání a upravování vašeho motivu

4. lekce– přenost motivu na materiál, začátek vyšívání

5.- 6. lekce– vyšívání projektu

7. lekce– bonus pro všechny, co některou lekci zameškaly, můžou samozřejmě přijít i ty, co nic nezameškaly

V kurzu je maximálně 6 účastníků.

Toto video značky Schiaparelli je skvělou ilustrací toho, jak je důležitá příprava motivu, a že to chvíli trvá, než přijde na řadu jehla, ale pak to stojí za to.  Asi z nás druhý Salon Lesage zatím nebude, ale pro inspiraci je to skvělé.

Info ke kurzu:

Délka: 6+1 lekce/2h

Termín: pondělí 2.2., 9.2., 16.2., 23.2., 2.3., 9.3., 16.3.  (19:00-21:00), obsazenost 5/6

Cena: 1950 Kč/osoba 

Co je v ceně: materiál na první 3 lekce (bavlnky, 3 jehly, bílé plátno, další zkušební materiál), materiál na přenos motivů podle individuální potřeby

Co je potřeba si přinést: bubínek na vyšívání.  Na 3 lekci je pak potřeba přinést si oděv nebo cokoliv dalšího na vyšívání a bavlnky dle vašeho vlastního výběru.

Místo konání: Café Lajka, U akademie 11, Letná

Přihlášky posílejte do 15.1. 2015 (pokud jsou ještě volná místa, tak i později) na eva@loverevamp.com. Po potvrzení přihlášky vám zašlu údaje k platbě. Míst v kurzu je max. 6 , jestli máte zájem, nenechte to na poslední chvíli. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo nejasnosti, napište mi. Těším se.

More Reading: